Debiutancki trailer „Hellions” wygląda oszałamiająco!

               Zapowiadany od dłuższego czasu „Hellions” w reżyserii Bruce’a McDonalda doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna. Projekt promowany był na targach filmowych w Cannes, gdzie spotkał się z niemałym zainteresowaniem. McDonald nie szukał tam jednak inwestorów; w dystrybucję filmu zaangażowała się już w marcu firma IFC Midnight. „Hellions” zostanie wprowadzony do kin amerykańskich w bliżej nieokreślonym aktualnie terminie.

hellions mcdonald

     Akcja horroru toczy się w Waterford, miasteczku uznawanym za „dyniową stolicę świata”. Jest halloween, a ciężarna nastolatka zostaje sama w domu na odludziu. Do jej drzwi pukają upiornie wystrojone dzieci – nie przybywają jednak z przyjaznym nastawieniem. Bohaterka stanie do walki z tytułowymi diabłami wcielonymi.

     W filmie, w styczniu prezentowanym widzom festiwalu w Sundance, wystąpili Robert Patrick („Terminator 2: Dzień sądu”, „Oni”) oraz Chloe Rose. Co ciekawe, komercyjnej premiery wypatruje też inny horror z udziałem Patricka – pożądany przez wąską grupę wtajemniczonych indie slasher „Lost After Dark”. Reżyser „Hellions”, Bruce McDonald, jest z kolei twórcą znakomicie przyjętego filmu grozy „Pontypool”, który okrzyknięty został jednym z lepszych dzieł kanadyjskiej kinematografii minionych lat.

     IFC Midnight jako spółka działa od 2009 roku. W jej dorobku dystrybucyjnym znajdują się takie obrazy jak „The Den”, „Ludzka stonoga”, „Haunt” czy „Extraterrestrial”. Trailer „Hellions” znajdziecie pod danym linkiem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s