Elijah Wood walczy z małoletnimi zombie na nowym plakacie „Cooties”

     Lionsgate Premiere opublikował nowy plakat promujący nadchodzący horror komediowy „Cooties”. Film napisany został przez Leigh Whannella, twórcę „Piły”, oraz Iana Brennana, jednego z pomysłodawców telewizyjnego musicalu „Glee”. W rolach głównych występują w nim między innymi Elijah Wood, Alison Pill, Rainn Wilson i Jorge Garcia.

cooties film

     Bohaterami filmu są nauczyciele ze szkoły podstawowej. Belfrowie muszą odnaleźć się w dość niecodziennej sytuacji: przychodzi im stanąć do walki z uczniami, przemienioymi w żądne krwi monstra za sprawą stołówkowego wirusa. Placem zabaw i szkolnymi korytarzami wstrząsa szaleństwo mordu – mordu na bezdusznych dzieciach.

     „Cooties” trafi do dystrybucji internetowej 18 września, pojawiając się w serwisach VOD. Zagości też w kinach, w dystrybucji ograniczonej. Film wyświetlono podczas festiwalu w Sundance w styczniu 2014, a w maju obecnego roku został on zaprezentowany widzom Stanley Film Festival w Stanach Zjednoczonych. Projekt spotkał się z pozytywnym przyjęciem krytyków, będąc chwalonym między innymi za przewrotny humor.

     Póki co nie wiadomo, niestety, czy reżyserowany przez Jonathana Milotta i Cary’ego Murniona obraz będzie dystrybuowany w Polsce.

     Tekst znajduje się także na stronie MoviesRoom.pl, pod niniejszym odnośnikiem. Zapraszam do śledzenia swojego profilu w tym serwisie.

cooties post

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s