Michael Dougherty zapowiada kontynuację „Upiornej nocy Halloween”

           Reżyser Michael Dougherty zajmuje się obecnie promocją filmu „Krampus. Duch Świąt” (premiera w Polsce – 4 grudnia), nie oznacza to jednak, że zapomniał o obiecanym fanom horrorze „Trick ‚r Treat 2” – sequelu kultowej „Upiornej nocy Halloween”. Dougherty zdradził, że pierworys scenariusza został już nakreślony. Na film – fabularną antologię – mają złożyć się cztery odrębne historie.

Upiorna

     Zdaniem reżysera, każdy, kto nie obejrzał „Upiornej nocy Halloween”, bez problemu będzie mógł podejść do seansu „Trick ‚r Treat 2”. Wypowiedź ta sugeruje, że oba filmy nie będą ze sobą ściśle powiązane. Przybliżona choćby data premiery kontynuacji nie jest znana, jako że Dougherty posiada napięty grafik pracy.

     „Upiorna noc Halloween” przeplatała ze sobą kilka luźno powiązanych opowieści. Wszystkie toczyły się nocą 31 października. Film został pozytywnie oceniony tak przez krytyków, jak i kinomanów, a także zdobył kilka prestiżowych w świecie kina grozy nagród.

     Tekst znajduje się także na stronie MoviesRoom.pl, pod niniejszym odnośnikiem. Zapraszam do śledzenia swojego profilu w tym serwisie.

3 myśli w temacie “Michael Dougherty zapowiada kontynuację „Upiornej nocy Halloween””

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s