„Scream Queens” Ryana Murphy’ego z szansą na drugi sezon

        Przedwczoraj swoją amerykańską premierę miały dwa finałowe odcinki serialu Fox Broadcasting Company „Scream Queens”, w którym prestiżowy kampus uniwersytecki spływa falą zagadkowych morderstw. Wciąż nie ogłoszono, czy FOX podejmie się emisji drugiego sezonu serialu, lecz aktorzy Lea Michele i Oliver Hudson mają na ten temat wiele do powiedzenia.

screamqueens

     Okazuje się, że Michele rozmawiała już z twórcą serialu, Ryanem Murphym, na temat przyszłości „Scream Queens”. W ewentualnych przyszłych odcinkach jako antagonistę podstawiono by zupełnie nowego mordercę. W grę wchodzi także powrót aktorki w drugim sezonie, ponownie w roli Hester Ulrich. Zapytana, kto z jej kolegów z planu mógłby wcielić się w antybohatera, Michele odpowiada: „Nie sądzę, by ktokolwiek mógł przebić czarny charakter, jakim był Red Devil, ale przekonamy się! Cokolwiek kiełkuje w głowie Ryana, jest lepsze niż to, co sama bym wymyśliła.”

     Inny związany ze „Scream Queens” aktor, Oliver Hudson, uchylił rąbka tajemnicy będąc gościem talk-show „Watch What Happens: Live”. Istnieje możliwość osadzenia akcji sezonu drugiego nie w miasteczku studenckim, a na obozie wakacyjnym. Serial podążyłby wówczas tropem klasycznych slasherów, jak „Piątek, trzynastego” czy „Sleepaway Camp”.

     Murphy zaczął już ponoć przeprowadzać castingi do ról pierwszo- i drugoplanowych. Do wąskiego grona postaci z pierwszego sezonu „Scream Queens” dołączyłaby grupa dziesięciu kolejnych aktorów. Jeśli emisja serialu zostanie przedłużona, jego produkcja będzie dla twórców czystą przyjemnością. Emma Roberts przyznała, że obecność na planie zdjęciowym pierwszego sezonu była dla niej okazją do znakomitej zabawy.

     „Scream Queens” okazał się wielką niespodzianką jesiennej ramówki telewizyjnej, a także jednym z najbardziej rozrywkowych seriali roku. Niedocenioną produkcję Ryana Murphy’ego z pewnością znajdziecie w obszernym, gatunkowym podsumowaniu roku, którym podzielę się z Wami już pod koniec miesiąca.

screamqueens2

     Tekst znajduje się także na stronie MoviesRoom.pl, pod niniejszym odnośnikiem. Zapraszam do śledzenia swojego profilu w tym serwisie.

Jeden komentarz na temat “„Scream Queens” Ryana Murphy’ego z szansą na drugi sezon”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s